| Dilaa98 a întrebat:

Cum aş putea să=mi fac părul ondulat,cum îl are Elena Gheorghe în piesa "Ecou" big grin. Ştiu că poate e o întrebare stupidă laughing, dar

Răspuns Câştigător
| Kleoo a răspuns:

Poti sa-ti faci parul ondulat intr-un mod mai traditionalbig grin
Ai nevoie de gazeta indoiata( adica bucati mici) si ata.
Imparti paruul in bucati mai mici.
Rasucesti parul in jurul bucatii de gazeta apoi o legi cu ata.
Dupa ce ai facut tot capul, dormi noapte asa, a doua zi rasucesti gazeta si parul e ondulat fara sa il arzi.
P.S: daca doresti sa tina mai mult timp il dai cu lac de par.

4 răspunsuri:
| purplestar9494 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa folosesti un ondulator bagheta cu bigudiuri vor iesi mult prea mici si stranse cu peria vor iesi prea mari.A iesit de ceva timp pe piata ondulator bagheta de la Remington este foarte bun si usor de folosit

| MaryusFloryn a răspuns:

Bigudiuri big grin

| Skyglory95 a răspuns:

Cu putin fixativ si o perie de par rotunda(nu stiu cum se numestelaughing sunt baiat am doar o perie normala si un pieptene, gel si fixativ) si cu putina imaginatie in fata oglinzii poti sati asezi parul mult mai frumos! ca un mic sfat :da frau liber imaginatiei si o sa iti creezi propriul stil! mult succes!

| Dilaa98 explică (pentru Skyglory95):

Ce frumos big grin, mersii! laughing :*