| AnyAnA99 a întrebat:

Cui ii place de Elena gheorghe? happy adica mai ales dupa ce a lansat piesa"ecou"...ii sta super roscata!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Mie îmi place de Elena Gheorghe.
Are melodii frumoase iar piesa "Ecou" e un succes.
Într-adevăr îi stă bine roşcată. Vedetele au nevoie mereu de o schimbare.
Pa-pa.

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Elena gheorghe imi place si mie are multe melodii frumoase au mai ajut-o si alti artisti dupa mandinga cum ar fi de exemplu laurentiu duta de la 3 sud est el a mai colaborat si cu andreea banica care a fost la blondy si la exotic

| aumih16 a răspuns:

Marea majoritate din piesele ei iti raman in cap si le prinzi repede aceste genuri de melodii sunt catchy

| Iubibilăă a răspuns:

Imi place melodia. Dar dupa un timp isi pierde valoarea. (=nu toate melodiile)

| gingergirl1 a răspuns:

Da,si mie imi place! happy

| piTiCcu a răspuns:

Intr-adevar ii sta foarte bine roscata, iar piesa "Ecou" este foarte frumoasa.

| Zitronen a răspuns:

Imi place melodia. Este plina de ritm si dinamica. Dar mai mult imi place : " Inevitabil va fi bine" pe care o canta Andra.