| ๓itนpitน a întrebat:

Cum este Zineryt? Inainte sa o cumpar trebuie sa ma adresez medicului dermatolog, cat cost, ce efecte in cat timp?
Ms

4 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Zinerytul este o solutie, jumatate pulbere, jumatate solutie. Tu amesteci aceste parti intr-un dispozitiv pe care ti-l vor da ei o data cu produsul, si-l aplici de 2-3 ori pe zi. Nu se elibereaza pe baza de reteta medicala, deci, il poti procura de la orice farmacie. Nu-ti pot spune un pret exact, dar mai mult de 40 de lei nu este. L-am folosit si eu intr-o perioada, sper sa-ti fie de folos informatiile mele.
Mult succes!

| Hirako a răspuns:

O poti lua fara prescriptie, costa 35 de lei si in 2 zile vezi schimbari majore.

| KenJi a răspuns:

Este foarte buna costa 30 lei nu trebuie sa mergi la medic, se poate aplica timp de 5 saptamani cu rezultate foarte bune, am incercat si eu si a fost super ok. Aplici doar in zonele in care ai cosuri si dai din abundenta, dupa spalarea fetei dimineata si seara. Bafta! Iti recomand sa il iei

| 1second a răspuns:

Pai din cate stiu eu, nu este crema.am folosit si eu Zineryt [dermatologul mi l-a recomandat]dar sub forma lichida, isi face foarte bine efectul.cel mai bine e sa il aplici seara inainte de culcare,[app nu are un miros prea placut]. si dimineata te speli cu apa si sapun! big grin. sper ca ti-am fost de ajutor!