| AndreeaBanana a întrebat:

Cum imi pot albi dinti? De care sare e buna cea mare sau cea fina? Lamaia este buna?:*Funda

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am scapat de ea cu pudra de albit dintii. Gasesti aceasta pudra la farmacie si mie chiar mi-a albit dintii.

5 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pune pe periuta niste bicarbonat de sodiu si cateva picaturi de zeama de lamaie. Spala-te pe dinti cu ce ti-am zis mereu si ti se vor albii., sper ca ti'am fost de ajutor =).

Răspuns utilizator avertizat
| JasminJ a răspuns:

Exista pasta de dinti special pentru asta, dar ata dentara, apa de gura si spalatul pe dinti de 2 ori pe zi fac minuni, sau poti opta pentru albire profesionala daca ai bani sa dai pana la 15 dei pentru un singur dinte...

| Geo25girl a răspuns:

Stii poti folosi ata dentara dar cea mai buna este pasta de dinti trebuie sa te ocupi de dinti tai timp de 5 minute si de 3 ori pe zi dupa ce mananci si eu am patit la fel ca tine dar acum am dinti albi si sanatosi cred ca te-am ajutat! FUDA?