| Snicker a întrebat:

Cum pot asorta papionul?(sunt fata)cu tenisi merge? daca putei, as vrea sa-mi dati si niste poze cu tinute cu papion:d...multumesc:*

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Merge cu tenisi negri fara nici o problema si cu o camasa alba/albastra/roz pal vine foarte bine si blugi stramti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papion cu tenisi? Exclus!
Papionul este pentru o tinuta eleganta. Pantofi (sandale) obligatoriu. Dar nu din cei gen opincuta. Cu toc.

| StewartCassie a răspuns:

Buna. La fete se potriveste mai bine cravata happy. Cele in carouriwinking

| papioane a răspuns:

Salut,
Papionul merge cu orice tinuta mai nou.
Vezi ca gasesti vreo 500 de modele de papioane pe http://papioane.ro.

Bafta!

| Moga_Mihnea_1998 a răspuns:

Merge cu conversi.

| Wadăfac_Mihai_1998 a răspuns:

Papionul merge aproape cu orice incaltaminte dar cum este specific barbatesc iti trebuie incaltari adecvate da tenisi sunt perfecti deoarece sunt unisex. incearca sa nu exagerezi cu prea multe culori in acest costum laughing Funda?

| Popa_Gabriel_1989 a răspuns:

Buna,
la o tinuta casual, jeansi si tenisi, poti asorta un papion crosetat, mai putin formal decat un papion clasic din matase sau bumbac. gasesti la juxt.ro peste 30 de modele de papioane crosetate.

| bulletrun a răspuns:

Depinde de culoarea tenisilor dar incearca si niste blugi lungi