| Andreiutza1809 a întrebat:

Hello TPU
Am o intrebare.
Merge sa port fusta de piele cu papion pentru fete? Sau papionul merge doar la pantaloni, sau stiti cu ce se poate asorta papionul?

Dau fundita!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Sugestii:
https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Doar o parere: l-as asorta cu o camasa maneca scurta (nu alba) si o fusta, dar nu piele, ceva mai in valuri (pe un albastru foarte deschis sau un galben). Tocuri de preferinta.

| Ella21052003 a răspuns:

Da merge. Daca porti o camasa alba cu manecile intoarse si parul prins putin la spate. Pentru școala? Daca nu mergi la scoala asa renunta. Aceasta tinuta este perfecta daca vrei sa fi eleganta la scoala respectand regulile de uniforma.

| Andreiutza1809 explică (pentru Ella21052003):

Da pentru scoala.
Mersii:*