| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot asorta un maieu negru? cateva tinute as vrea. funda, de la cine pot sa ma inspir

2 răspunsuri:
| AleWhatever a răspuns:

Hm. iti voi da niste idei
Daca vrei ceva mai casual: O bluza in carouri inchisa doar la cativa nasturi,blugi si niste tenisi.
Daca vrei ceva mai sofisticat poti sa iti iei un sacou de o alta culoare,cum ar fi bej,roz deschis etc si sa ii intorci manecile daca stii la ce ma refer. Un lantisor delicat, micut, o pereche de blugi si niste balerini.
Mai am o idee. Poti sa il iei sub o bluza mai scurta, cam pana la buric, cu blugi stramti si niste cizme gen cowboy sau orice cizme inalte. Sper ca te-am ajutat! funda? big grin

| DyaNiceGirl a răspuns:

Poti asorta un colier lung argintiu cu ceva simplu(un mar,un personaj, etc.),pantaloni mulati cu o curea alba la moda si sofisticata,o bratara cu mai multe straturi,parul desprins,dar intr-o parte sa fie rasucita o suvita si pusa o funda draguta, pantofi cu putin toc sau balerini(daca nu folosesti tocurile, un ruj sclipitor, cercei lungi, dar nu exagerat.