| Antonia90 a întrebat:

happy
Cum pot face sa`mi dispara semnele de dupa cosuri?
Ca m`am enervat pe ele intr-o zi, si le-am rupt laughing
Si au ramas urme de dupa ele worried
O zi buna! happy

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Garnier roll-on pure active...si galbenelehappy

4 răspunsuri:
| ♥Anto* a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele. la mine mergewinking

| rvr a răspuns:

Inceaca o crema de la Wychi sau Garniere care te ajuta la defragmentarea tesutului nedorit respectiv cicatrici. semne care raman si dupa un cos... puncte negre. sau creme cu vitamina C.sau mergi la un dermatolog pop funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi crema de galbenele...nu dispar automat dar dupa cateva zile nu se vor mai remarca happy

| loredana_3179 a răspuns:

Este o crema care se face doar in farmacie: Crema pentru urticarie pe baza de eritromicina. Te dai seara si dimineata dupa ce te speli pe fata. Dupa cateva saptamani vei vedea efectul. E foarte buna.