| EvaLove a întrebat:

Mi-am rupt niste cosuri si au ramas niste urme oribile. Ce sa fac sa scap de ele cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Incearca cu miere, sau o crema cu miere, e regeneratoare. sau crema de galbenele. si trebuie sa te hidratezi si sa hidratezi. bafta!

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Incearca o crema cu miere si propolis. Are efect cicatrizant. Si mie mi s-a intamplat dar am folosit aceasta crema si in cateva zile nu am mai avut semne. Succes de-acum in colo si nu-ti mai stoarce cosurile pentru ca faci mai rau! Sarbatori fericite!

| AlexXplo a răspuns:

Da-ti cu zinerit, este o solutie care ti-o dai pe fata si scapi de cosuri, puncte negre etc... SI eu cand eram adolescent aveam eruptii de cosuri.