| Biby a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac astazi la meditatie, avand in vedere ca este foarte cald?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai depinde de hainele tale.eu propun o camasuta nu groasa,de aia model nou,niste streci sau blugi,o pereche de cizme din piele sau niste pantofi draguti,un set de bijuterii pe masura,poti sa-ti faci si unghiile,dar nu e neapaat.winkingpeste camasuta,de preferat gri sau alba, poti sa pui un bolerou sau o geaca neagra din piele, ori un palton dar nu gros.asta este sfatul meu sper sa te deciziwinkingfunda?

7 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Pai. iti poti lua un tricou si blugi. sau o bluza mai subtiricabig grin
Nu este destul de cald pentru fusta sau pant. scurti/3 sferturi.

| Iheartshoes a răspuns:

Pai iti poti lua niste ciorapi fini[sau colanti], o fusta nu foarte scurta, o bluzita care sa se asorteze si tenisi happy
Depinde de ce haine ai tu si ce culori. Baftakiss

Răspuns utilizator avertizat
| oanna_4635 a răspuns:

Iti poti lua un tricou(sau ceva gen camasa) si un bolerou, o pereche de colanti(daca porti)...si poate niste tenesi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine...d`Oh

| Dizzyz a răspuns:

Puneti un tricou apoi o camasa scurta, si pantaloni scurti.

| adutza_2557 a răspuns:

Fosta colanti verde deschi (fusta mov)si un maieu blue