| XPissyeX a întrebat:

Buna cum pot scapa de semnele de pe fata va rogg ajutorhappy dintr-o joaca o prostie mia cazut telefonul in fata si mi-a ramas un semn rosu cum sa scap de el natural va rog frumos :*

3 răspunsuri:
| wann a răspuns:

Stai linistita dispare in 2 saptamani nnu o sa mai ai nimic. Eu m-am ars de n ori cu placa laughing si nu am nici un semn

| wann a răspuns:

Aa pai atunci se schimba treaba o sa iti scriu cateva remedii naturale pentru cicatrici, dar nu toate au efect pentru ca trebuiau facute atunci imediat, dar trebuie sa incerci :*

Pentru a-ti trata cicatricile poti incerca tinctura de arnica, tinctura de marul lupului, tinctura de mugur de plop, tinctura de tananeasa in combinatie (parti egale) cu tinctura de propolis sau tinctura de arnica. Cu aceste tincturi se aplica zilnic comprese timp de 1-2 ore. La fel de indicat este si bitterul suedez cu care se umezeste pana la 40 de ori cicatricea sau mastile de argila care pot face minuni cu cicatricile lasate de acnee. Pentru cicatrici mai usoare, cum ar fi zgarieturile, intepaturile putei folosi ungunete pe baza de aloe, galbenele sau propolis. (O sa le gasesti la plafar ) Succes, sper ca ti'am fost de ajutor:*

| XPissyeX explică:

Mentionez am chestia asta de un an doi nu mai stiu sigur sad