| Maria204 a întrebat:

Am avut un cos pe fata si l-am stors dar a ramas semn...cum pot sa scap de semn?

Răspuns Câştigător
| Angie_6196 a răspuns:

Poti sa te dai cu orice fel de creme(in afara de pasta de dinti), pentru ca ele exfoliaza semnele care au mai ramas si le face sa dispara. Poti folosi creme de hidratare cu vitamina B(sunt foarte bune pentru disparitia cusurilor)

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Semnele care iti raman in urma cosurilor trebuie sa treaca de la sine, cu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti face nimic ca sa scapi "repede" de semn.dar daca chiar vrei poti folosi creme hidratante, insa acel semn iti va disparea cu timpuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie sa folosesti ceva, va trece complet de la sine in cateva luni(maximum 5). Daca-ti doresti sa grabesti putin disparitia acestuia, poti face masaj local cu crema de galbenele.

| Haiducuuuu a răspuns:

Dac l-ai stors nu inseamna ca gata a disparut o sa dispara singurhappy
eu asa patzesc