| Xixi a întrebat:

cum pot slabi? la coapse? funda.

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Stiai ca 6 cani de paa pe zi previn celulita?
manaca multe fructe, legume.si manaca regulat o data la 4 oresmug(nu incepe cu nu mai manac seara si d'astea pentru ca corpului tau ii trebuie vitamine sa functioneze si daca nu le primeste functioneaza mai prost.happy si sa stii ca ca si somnul are un rol importantsmug
plus ca 30 de minute pe zi te ajuta nu numai sa slabesti, ci si sa te simti bine fiinda ca atunci cand faci sport se secreta niste hormoni cre contribuie la buna ta dispozitie.
oof.ma dor degetele de la cat ams crislaughing
pup,lolybig hug
p.s:fara cioco, cola, etc.

2 răspunsuri:
| Lolypop_4017 a răspuns:

Eu iti recomand dieta disociata! Si seara, inainte sa te culci, inveleste zona cu probleme in folie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti fara a tine dieta citeste urmatorii pasi : 1.In fiecare zi fa 30 minute sport 2.Include in dieta carbohidranti 3.Mananca cat mai multe legume 4.Renunta la alcool 5.Bea o cafea pe zi dar, nu cu prea mult zahar. Sper ca iti va fi de mare ajutor mesajul meu!