| Michelleolivia032 a întrebat:

Cum poți slabi în coapse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alergand pe jos cate 10km pe zi sau cu bicicleta, cate 20-30km.

| laurentiutirei a răspuns:

Nu poti slabi doar in copase! ca sa slabesti tine deficit caloric si vei slabi si evita sarea te face sa retin apa. nu manca dulciuri. nu manca prajit in ulei incearca la cuptor mananca paine integrala daca vrei sa slabesti alimentatia este baza succes.