| MmarinaMadalina a întrebat:

Cum sa imi fac parul ca in poza urmatoare? http://www.click.ro/bbtcontent/clipping/CLIIMA20111118_0 041/5.jpg Vreau un raspuns cat mai detaliat, nu vreau ceva dupa youtube. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Exita si pe youtube tutoriale, scrii codite si cauti nu cred ca poate nimeni sa iti spuna teoria, cel mai bine este sa vezi practica sa inveti teoria si sa aplici ceea ce ai invatat, dar te avertizez ca nu iti va iesi din prima, trebuie sa ai un pica experianta...bn pa-pa te pup

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu stiu daca te putem ajuta cu lucrul asta straight face

| xgeanina a răspuns:

Iti iei parte din fata a parului si il impletesti in 3 (cum se impleteste normal) dar nu strangi tare, sa fie mai lejer si impletitura sa ajunge pe frunte si continui cu impletitura pana la spate si il prinzi cu o clama, eventual dai si cu putin fizativ. Sper ca te-am ajutathappy

| splitt a răspuns:

Oribil

| MmarinaMadalina explică (pentru splitt):

Nu te-am intrebat daca iti place.