| strawberrycool14 a întrebat:

Cum sa-mi fac azi parul cand ies afara? M-am spalat aseara pe cap si mi s-a ondulat foarte mult,iar eu am parul mediu! Doar pana la jumatatea parului e ondulat,adica incepand de jos in sus! Idei de coafuri simple,fara placa sau ondulator, caci imi place cum imi sta!happy

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Il prinzi pe tot in mana, il rasucesti usor dupa mana, si il prinzi lejer la mijlocul cozii rasucite cu o clama lata, o sa ti vada varfurile ondulate

Răspuns utilizator avertizat
| Goomi a răspuns:

Ce zici de o coada impletita, se si piaptana mai usor dupa ce iti faci una

| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E uşor să îl împleteşti.

| Didiuca a răspuns:

Ai pute sa incerci cu o coronita sau pur si simplu o coada.Si eu am parul mediu si de la jumatate ondulat si cateodata il las asa si ii pun un pic de sclipici cand es seara in oras sau in club

| Mykutzaaa a răspuns:

Poi eu zic ca ar fi frumos si daca ti l-ai lega intr-o simpla coada...sau inpletit happy

| nikoletarad7 a răspuns:

Iti zic eu impletestel si dul putin mai mult in fata apoi rasucestel si si prindel cu o clema va fi super!