| Obreja_Narcisa_1996 a întrebat:

cum sa-mi fac parul cret ca al neinfricatei din neinfricata de exemplu, natural nu cu onculatoru'sau altceva, cine stie imi poate spune? + Funda happy

Răspuns Câştigător
| painkilleeer a răspuns:

Eu mereu aplic metoda cu ziare,si imi reuseste de fiecare data.Fa o baie,apoi rupe ziarele in fasii,ia cate o suvita de par si pune pe ziar apoi ruleaz-o pana sus apoi rasuceste ca sa nu cada. Apoi ca sa nu risti sa se desfaca vreuna, puneti o caciula, un batic, ceva, sa-ti acopere tot parul.
Bafta!

3 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Împletește-ți părul, udă-l, dormi așa cu el peste noapte și dimineața desprinde-l, sau stai așa vreo 2 zile, o să vezi că așa o să-l ai.

| DianaDobritoiu a răspuns:

Iti pui parul pe moate. Cu hartie sau cu carpe, facute fasii. Suvita de par sa fie mai subtire. Asta dupa ce faci baie.