| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Cum sa scap de cearcane? Am incercat cu gheata, cu infuzie de ceai de musetel si cu gheara, dar degeaba. Sunt foarte proeminente, nu mai stiu ce sa fac. Funda.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ciarcanele permanente si aparent fara motive, indicata boli ascunse, motiv pentru care trebuie sa mergi la medic.

| d33a15 a răspuns:

Foloseste niste felii de castaveti..cica ajutawinkingsau corector pentru cearcane.

| yyngga a răspuns:

Am auzit la televizor ca de cearcane scapi cu feli de cartof. cum pui castrazeti feli la fel si cartofi.sau incearca creme pentru conturul ochilor.