| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy cum sa scap de cosuri? >:

9 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Zineryt.

| CookieMonsta a răspuns:

Zineryt-ul este, de fapt, o pulbere eficienta. Pretul e de la 20 pana la 35 lei ( depinde de farmacie ). Te scapa garantat de acnee. Nu fac asta in general [ de fapt nicioadata ] dar. la dracu, funda? XDDD

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Spargandu-le!

Răspuns utilizator avertizat
| DemonicaMrx a răspuns:

Incearca sa iti dai cu clearasil este pentru cosuri freci bine bine clatesti cu apa si stergi cu prosopul incearca sau daca nu da doar cu clearasil si nu mai clati si sterge.
funda?

| troller2103 a răspuns:

Cat costa aceasta crema zynerit?

| Joky a răspuns:

Da-ti cu crema

| Joky a răspuns:

Apropo si eu am avut multe cosuri si uite ce am facut:
In fiecare dimineata si seara m-am spalat cu apa si mult sapun si apoi mi-am dat cu Zineryt. Crede-ma ca intr-o saptamana iti trec toate.

| Florea_1881 a răspuns:

Ehee tavaleala multa.si vb foarte serios