| anamimanonim a întrebat:

cum se mai numesc pantalonii mulati? Stiti, acei blugi care se muleaza pe tot piciorul la fel ca si colantii, strampii etc. Aaa, si cam unde as gasi astfel de pantaloni la un pret cat mai convenabil, in Brasov.(nu trebuie sa fie pantaloni de firma). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sebipopescu1 a răspuns:

Skinny

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se numesc skinny sau jeggings.

| Kasia a răspuns:

Jeggings-o combinatie intre jeansi si leggings(colanti)
arata ca jeansii dar se muleaza ca niste colanti.
sunt peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Se numesc blugi skinny si se gasesc peste tot.
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se numesc Pantaloni skinny.
Gasesti prin marile magazine.
Te pup!

| Alle23 a răspuns:

Heii happy
Acei pantaloni mulati se mai numesc 'Skinny Jeans'
Funda?

| GigiMenta a răspuns:

Se numesc pantaloni skinny. In Brasov nu stiu magaine am fost doar prin vacante acolo la magazinele de pe langa piata Sfatului si nu mi s'au parut niste preturi chiar asa inaccesibile.

| sebipopescu1 a răspuns:

Presupun ca acum sunt reduceri peste tot la astfel de pantaloni pentru ca a venit vara si deja se cauta pantalonii scurti