| random1620 a întrebat:

Stie cineva cum se numesc acei pantaloni mulati pe care barbatii ii poarta pe sub pantalonii mai largi de obicei scurti? Stiti de unde as putea lua ceva de genul?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dechatlon sau pe www.knockout.ro aia is dintr o bucata is de sala nu separat

| timidu89 a răspuns:

Boxeri. Nu am auzit sa porți alți pantaloni pe sub cei scurți rolling on the floor

| random1620 explică (pentru timidu89):

Presupun ca sunt un fel de colanti dar clar nu boxeri >sad

| timidu89 a răspuns (pentru random1620):

Nu am auzit de asa ceva. Îți fierb ouăle de căldură laughing de ce ai vrea sa porți încă o pereche în plus în plina vara? Vrei sa vadă tipele ca o ai mare? rolling on the floor

| Allemando a răspuns:

Un fel de izmene?

| Bronson1 a răspuns:

Https://www.myprotein.ro/......59951.html

Ce ditamai link de cod de biblioteca universitara ti-am dat.
Sa-ti mai pusc un link:

https://gymbeam.ro/......mbeam.html

Datorita faptului ca prin urmare rezulta concluzia ca raspunsul corespunzator corect aferent este: colanti pentru barbati.