| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Cum se numesc astfel de caciuli? Anul acesta mai sunt la moda? Dau funda! http://www.divahair.ro/......261912.jpg

6 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Am si eu una.pe negru.dar nu au un anumit nume.de abia mi-am luat si eu si nu are nici un nume.dar le gasesti in foarte multe magazine si nu trebuie sa cauti mult. probabil dai de ele in orice super-market'uri sau in magazine de haine (tot felul ) chiar si in piete am vazut ...eu am dat 30 de lei pe ea deci nu e prea scumpa big grin

| Queensway a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu sigurthinking eu si prietenii mei il numim altfel... blushing.cu totu altfelblushing

| AndreeaClaudia a răspuns:

Boneta se numeste. Funda?batting eyelashesbig grin

| Catcherintherye a răspuns:

Da sunt foarte la moda si nu stiu cum se cheama in romana dar stiu ca in engleza se numeste beaniewinking

| TheG1rl a răspuns:

Pai.Fara suparare dar mie mi se pare ca e ca un ''ciorap'' mai lung tras pe cap...nu e genul meu.Eu o numesc caciula ciorap.insa anul acesta am vazut in toate magazinele caciuli cu 2 ciucuri. cizme cu ciucuri.genti cu ciucuri.totul cu ciucuri.pana ca si unele bluze au ciucuri! Deci anul acesta e moda cu ciucurilaughingCaciula aia nu prea pare a mai fi la moda.Dar daca tie iti place si vrei sa o cumperi explica-i vanzatoarei cum arata sau dui o poza cu ea si poate are.Bafta!