| betibeti50 a întrebat:

Cunoaste cineva un cabinet stomatologic mai ieftin si bun, preferabil in zona Colentina_Bucur Obor?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Pacat ca nu esti din Buzau. Are mama un prieten care este medic stomatolog. Lucreaza foarte bine, la preturi accesibile. Si lucreaza foarte usor. Eu prima data m-a dus mama mai mult fortat, aveam probleme cu dantura, aveam o teama, si dupa ce l-am cunoscut, toata teama a disparut. Si in ziua de azi nu mai am probleme deloc.

| ash87 a răspuns:

Dr Cristescu Dragos, este suuper ok:

http://www.cabinete-medici.ro/......--522.html

| bfdzizu a răspuns:

Http://mdentaldesign.ro Bulevardul Dimitrie Cantemir 20, au preturi bune