| roberth69 a întrebat:

Stie cineva un cabinet stomatologic bun si ieftin in zona Margeanului, Bucuresti? Si care sa stie sa scoata o masea fara sa doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| rodionmax a răspuns:

Pe margeanului am fost eu, tocmai din Aviatorilor! E un super cabinet acolo mi l-a recomandat Ilie dumitrescu, se numeste Evimeria Dent... nu stiu daca au site sau ceva dar sunt super ok!

| radumar a răspuns:

Am fost eu si nu doare, este aproape de zona Margeanului, intrati pe www.tratamentdentar.ro

| NumeAFF a răspuns:

Uite aici: http://adf.ly/4VyXT - mai detaliat

| Caloian_Liviu_1985 a răspuns:

Salut, este unul pe strada Barnova, bun si ieftin fara durere. Adresa exacta este: Str. Barnova, Nr 1, Bl M115, Parter Ap 1
Bucharest, Romania
Programari: 0737 046 180
Orar: Luni - Vineri: 2:30 pm - 8:00 pm
Sambata: 10:00 am - 1:00 pm (cu programare)

| Caloian_Liviu_1985 a răspuns:

Salut, este unul pe strada Barnova, bun si ieftin fara durere se numeste Evimeriadent. Adresa exacta este: Str. Barnova, Nr 1, Bl M115, Parter Ap 1
Bucharest, Romania
www.evimeriadent.ro
Programari: 0737 046 180
Orar: Luni - Vineri: 2:30 pm - 8:00 pm
Sambata: 10:00 am - 1:00 pm (cu programare)