| Patrăţel a întrebat:

big grin Am fost vopsita saten ciocolatiu,din brunet(culoarea mea naturala), fara sa ma decolorez in prealabil.Am aplicat vopseaua direct.Acum vreau sa ma vopsesc saten mediu-auriu.O sa prinda vopseaua daca nu ma decolorez inante? big grin

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa iti iasa dar nu asa bine

| AikkoxD a răspuns:

O să iasă ca voma. Pentru o nuanţă frumoasă, trebuie să-l decolorezi şi apoi să-l vopseşti. Da' de ce vrei să-ţi strici tu părul? Fiind brunetă natural, trebuie să te vopseşti lunar, fiindcă părul îţi creşte, iar rădăcinile se observă.

| Edward_5128 a răspuns:

Da o sa se prinda dar trebuie sa ai mare grija.