| iulia1 a întrebat:

Eu am culoarea parului saten mediu si vreau sa il vopsesc cu Vopseaua de la Avon nuannta blond mediu. Oare se va prinde chiar daca nu imi decolorez parul?

Răspuns Câştigător
| imsoweird a răspuns:

Eu zic ca totusi ti-l va mai deschide la culoare. incearca big grin

3 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Da o sa ti se faca parul, pentru ca ai parul saten, este deschis si satenul, deci o sa tii se faca blond:d...
si eu sunt Satenalove struck si`mi ador parullaughing
big grin

| Amelia123 a răspuns:

Nu daca nu il decolorezi nu il poti face blond! bafta

| Al3xAndra666 a răspuns:

Buna! Si eu am culoarea parului tot saten mediu si saptamana trecuta am cumparat vopsea tot blond mediu(o vopsea de calitate, tin sa precizez) si aproape ca nici nu se observa vreo schimbare. E doar un saten putin mai deschis (la radacina). Daca vrei sa iasa exact nuanta de pe cutie trebuie sa te decolorezi.