| ankutzukkk a întrebat:

Buna big grin
as vrea sa va intreb ce se poarta iarna asta?
culori, tipuri de cizme, paltoane big grin
cel mai bun raspuns are funda love struck

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Iti recomand sa intri pe www.divahair.ro :) Acolo gasesti tot ceea ce ai nevoie in materie de moda;)

| jolie a răspuns:

Anul asta se poarta mult verdele inchis(militar)maro, bej, gri.bleu pal si cizmele peste genunchi

| Mitchi a răspuns:

Un accesoriu foarte in trend la ora actuala este fularul. Anul acesta se poarta fularele lungi si colorate, din tricot. In materie de manusi, poti opta pentru unele chic, fara degete. Dezavantajul este ca nu sunt foarte calduroase. Daca preferi confortul, alege unele normale, care te feresc de frigul de afara.
Poti alege intre caciulile clasice, tricotate si bascutele trendy in nuante de gri si bej.

Sper ca te-am ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate gasesti pe aici ceva raspunsul la ce cauti tu http://www.totulpentrufemei.ro/moda/&pag=1