| deyule794 a întrebat:

Buna big hug imi puteti spune daca gasesc in Carrefour Militari placa de par Rowenta Respect? daca nu e de unde as putea sa-mi cumpar, si cam cat costa? multumesc anticipat big hug [funda:*]

Răspuns Câştigător
| LoVeIsLiFe a răspuns:

Da se gasestebig grin dar in niciun caz la pretul care spune CoBrA.
ar fi prea ieftina sa fie doar 30 leihee hee. doar o placa de proasta calitate chinezeasca e 35 de leihee hee. placa Rowenta e aprox.150 lei

1 răspuns:
| MaryusCobra a răspuns:

Da gasesti! Mai mult de 25-30 de lei nu are cum sa te coste! Si-a luat o colega de la mine din clasa! Tot firma asta si mi-a zis ca i-a luat-o maicasa si stie ca ar fi cam 25 de lei! Acum nu stie chiar sigur!