| anonim_4396 a întrebat:

Bună,dacă am 14 ani pot folosi bonilash pentru sprancene, nu vreau răspunsuri de genul "nu e bun" sau altceva...
Da sau Nu?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce Dumnezeu mai pui intrebari pe TPU, daca nu vrei sa asculti decat ce vrei tu?
Bunul simt l-ai lasat la coada vacii, asa-i?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am spus asta pentru că unele persoane din care se pare că și tu faci parte sunt foarte "grele de cap" sa spun așa și nu înțeleg întrebarea.Tu nu ești obligată să-mi răspunzi la întrebări, mi-ai răspuns la toate întrebările numai cu răspunduri proaste...Nu cred că mă cunoști tu pe mine personal pentru a mă jigni, nu am scris nimic care să arate că nu am bun simț, spre deosebire de tine care se vede că jignind o persoană necunoscută ești fără bun simț.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iata inca o dovada, de lipsa totala de educatie si bun simt!
Unde-i forma de politete? Sau la lectia aia ai lipsit?
Rusine parintilor care te-au crescut si nu te-au educat!

| dd17 a răspuns:

Mai bine foloseste ulei de ricin, este cel mai bun!

| anonim_4396 explică (pentru dd17):

Am folosit, dar voiam să știu daca pot flosi și bonilash?

| June20 a răspuns:

Da, nu cred ca are ce sa iti faca rauhappy