| Live.Laugh.Love a întrebat:

Daca am acnee, este bine sa ma dau cu crema de Galbenele si Spirulina? Ati incercat? In cate zile v-a trecut happy
funda! am nevoie repede. ps: ce creme mai stiti anti-acnee! doar creme!

9 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Eu am avut Zineryt. E bun:*

| foxi a răspuns:

Felii de rosii, aplicate pe fata dau rezultate bune!

| KaMy a răspuns:

Nu prea stiu creme dar eu stiu ca daca devii vegetarian scapi de acnee asta o stiu sigurwinking

Răspuns utilizator avertizat
| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Eu m-am dat cu crema de galbenele si a trecut in 3-4 zile. Dar sa dai intr-un strat subtire si sa masezi usor ca sa nu se irite fata.winking Alte creme pentru aceasta problema nu mai stiu sad

| Gabriel_4287 a răspuns:

Nu stiu eu n-am incercat, dar in schimb am incercat gama de la clearogen, da este scumpa dar isi face efectul, intr-o saptamana-doua deja o sa vezi rezultate! Eu unul sunt foarte multumit de aceste produse www.clearogen.ro Sper sa-ti fie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca produse de la AVON sunt bune pentru cosuri mai ales cremele acelea ClearSkin. Eu am folosit si dau rezultate bune

| Strawberry_2354 a răspuns:

Da, crema de galbenele e buna. Si eu am avut foarte multe cosuri. Uite o alta solutie foarte eficienta: am incercat si cu aloe vera (crema) si da rezultate vizibile. Dimineata ma spal cu apa calduta pe fata si cu sapun anti-acneic - poti incerca si cu alt fel de sapun dar sa nu fie cremos cum e dove - apoi ma curat cu un produs Clearskin de la Avon. Dupa ma dau cu o crema tot de la Avon apoi seara ma curat din nou si ma dau cu aloe vera. Fac asta de cateva zile si au disparut 50% din cosuri acum mai am doar cateva foarte mici si daca continui, trec happy. Iti sugerez sa incerciwinking.

| Oana_1779 a răspuns:

Intreaba la farmacie o sa iti spuna ce fel de crema sa folosesti.