| mirunaaa96 a întrebat:

- Bună :)! Dacă am faţa rotundă m-i s-ar potrivi ochelari de genu ăsta [ o să pun o poză mai jos ] da de vedere. Am vorbit azi cu mama şi a zis că poate o să-mi ia de ziua mea, dar este abia in luna mai. Eu acum am ochelari de vedere, a doua pereche, cum să o conving pe mama să-mi ia mai repede ochelari dinăia :x?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

Dap.ti-ar sta binebatting eyelashes
Si eu ochelari din acestia (numai ca de soare) si sunt suuperrr si parerea mea e ca stau bine oricui big grin
Nimic nu o indeamna mai bine p mama ta sa-ti ia ochelari din astia decat daca iei note buna la scoala si o si ajuti putin prin casawinking

Sper sa te ajute! :*

| ciprianb a răspuns:

Jeesus.Fii si tu originala, am observat ca toata lumea are ochelari wayfairer...curentul hipster

| mirunaaa96 explică (pentru ciprianb):

- Vreau ochelari dinaia pentru ca nu suport cum arata astia normali de vedere :-& x_X. Nu imi iau ca sa fiu la modawinking

| Denisika17 a răspuns:

Ti-ar sta bine cu ochelarii astia.Dar ii spui mamei tale ceva frumos.si incearca sa o convingi frumoss. sper ca ti-am fost de folos.PuP