| Rozzaaa a întrebat:

daca as lua Eurovita par si unghii, acestea ar creset?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da dar problema e ca nu va afecta doar parul din cap, cu si in celelalte zone

| hummer24 a răspuns:

Da, nu o sa fie o crestere spectaculoasa asa cum ai crede insa o sa creasca ceva mai repedewinking

| Rozzaaa explică (pentru hummer24):

Ai folosit?

| hummer24 a răspuns (pentru Rozzaaa):

Da si cresteau unghiile intr-o saptamana destul de mult si parul parca era mai des sau firul mai gros, dar asta se intampla cand iei la inceput, daca o sa iei mereu efectul nu o sa mai fie acelasi, dar tu incearca sa veziwinking