| Vampiree a întrebat:

Daca imi fac codite afro radacina parului se distruge?

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Hmm din proprie experienta am avut si eu doua si sincer dupa cateva zile deja a inceput sa ma enerveze, o sa te manance si o sa te scarpini mereu mie mi se facuse ca o umflatura acolo si era super enervanta asa ca le-am scos si + ca o colega de-a mea a avut in tot capu si cand le-a scos i se vedea pielea capului deci i s-a rupt o groaza de par si pentru o fata e super naspa sa aiba asa putin par, dar daca ai parul gros si des nu-i problema atata timp cat u le suporti.acum depinde de fiecare

1 răspuns:
| veronica a răspuns:

Nu in nici un caz doar o sa-ti cada parul mai mul tdecat normal pentru o vreme dupa ce iti faci iar parul normal.