| tilica91 a întrebat:

"merge" sa iti faci codite afro daca ai breton? pe el sa il lasi asa si restul` parului sa-l impletesti?

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Mmm. Nu prea cred ca poti sa-ti faci cu tot cu breton pentru ca este scurt. Si daca iti faci tot parul in afara de breton, cred ca s-ar vedea urat :-s. Parerea mea.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

E 2011 totul e posibil nu e ceva iesit din comun si in al doilea rand ai avea tu un look mai aparte happy
Eu am vazut fete de genu pe strada si parerea mea personala e ca arata super draguthappyAcum depinde de tine