| Kawaii123 a întrebat:

Detalii despre codite afro plsss! Urgent.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce să zic nou să te emoționz. De exemplu asta - Extensiile din par sintetic ofera schimbarea de look mult dorita, parul numai trebuie decolorat, ars pentru a ajunge la nuanta dorita, scapi de grija coafatului, vopsitului sau alte modalitati timp de 2 luni. Varietatea de culori si stiluri adaptate pentru a se potrivi cu tine, extensiile sintetice fabricate din fibra de o calitate superioara care imita foarte bine parul natural, își pastreazp forma originala chiar si dupa spalare

| Crackman a răspuns:

Este un stil pe care maimutele din zona calda o poarta, pentru a strange toata transpiratia in par. apoi serveste paharele cu lichid de hanuka.

| Kawaii123 explică (pentru Crackman):

Maimutele, pe bune? Raspunsul tau e aiurea!,, Mersi''. Cand voi putea sa te raportez, o voi face. >sad

| Kawaii123 explică (pentru Kawaii123):

Promit.

| Crackman a răspuns (pentru Kawaii123):

Voi vedeti toate porcariile ca bune.
Ce sa va zic

| Luna0010 a răspuns:

600lei
Bucureste

| Luna0010 a răspuns:

0723331499...600lei