| Kasia a întrebat:

Daca ma imbrac asa la o nunta e ok?

http://www.polyvore.com/outfit_night/set?id=98038030

Trebuie sa schimb/adaug ceva? Daca da, ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Tinuta perfecta pentru silueta ta, Te face sa pari inalta, iti pune in evidenta talia subtire.
All black, exact ce imi place.
Un machiaj glam, cu auriu!
Sau doar buzele rosii.
http://www.youtube.com/watch?v=AMDld4xZj64
E super.Machiajul. femeia nu:))!

La sfarsit arata senzational.
Il poti incerca.
Nu stiu ce ai putea adauga. Nimic as zice. pentru ca e pretios, elegant, frumos, perfect!

Poate o bratara aurie...dar nu..Asa e perfect. doar machiajul sa fie foarte pretios si elegant.
Sa te distrezi. pupici.

5 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Foarte frumos e grozav asa ca nu cred ca trebuie de schimbat ceva doar daca un accent deschis! de ex pantofii si geanta

| Karla234 a răspuns:

Tinuta este extraordinara, dar poti schimba geanta cu ceva auriu cum este cureaua din mijlocul rochiei, ca sa nu fie totul negru big grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Culoarea.Ia ceva de genu rosu,galben, albastru, verde, dar nu negru, nu e inmormantare. Orica s-ar potrivi rochia negru nu merge.Plus cerceii arata cam ieftin, parerea mea si gentile cam simple

| lalaballet a răspuns:

E extraordinar de faina

| AikkoxD a răspuns:

Prea mult negru. Schimbă culoarea genţii, alege ceva într-o culoare puternică, sau schimbă culoarea rochiei şi lasă restul accesoriilor negre.