| XXbeautyXXgirlXX a întrebat:

Buna TPU de obicei ma imbrac intr-o singura culoare sau in doua care sa se potriveasca si adaug un accesoriu mai strident de alta culoare si imi place sa port haine cu buricu gol si mulate unele astai stilul meu credeti ca trebuie sa-mi schimb stilul? cum? fundita

1 răspuns:
| username34567890 a răspuns:

Daca tu te simti bine si esti comoda, iti sta si bine (din punctul tau de vedere pentru ca atitudinea conteaza cel mai mult) nu cred ca ar fi necesar. insa daca iti place ai putea sa porti culori variate in acelasi timp insa materalul se se asorteze sau sa fie acelasi, dar si combinatiile sa se potriveasca tonguewinking. cat despre stilul tau este unul indraznet si atat timp cat tu te simti bine asa, ai sa impresionezi multe persoana datorita atitudinii talewinking. nu hainele fac pe om, cu toate kintrebarea nu se refera la asta...credthinking

FUNDOI?