| Rockzstar a întrebat:

Bună! Dacă puteți sa îmi spuneți care este cel mai bun concealer? Am încercat câteva și nu am găsit unul bun, l-am avut pe cel de la catrice, camouflage de la essence și cel de la maybelline

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Tot eu :)) Poate te ajuta aceste videoclipuri sa iti faci o parere mai avansata, prin comparatie.Am vazut ca aceste canale sunt foarte populare.Si afli repede mai multe decat daca ar scrie fiecare cate ceva pe aici.

https://www.youtube.com/results?search_query=cel+mai+bun+concealer

Daca nu te poti decide si ai nevoie de alti factori decisivi, acestia pot fi in legatura cu produsul, daca e testat pe animale sau nu + lista de ingrediente (iti recomand aplicatia InciBeauty pentru a afla ingredientele, daca sunt daunatoare sanatatii sau nu; scanezi codul de bare al produsului si primesti rezultatul; nota cea mai buna e 20/20; daca produsul contine ingrediente toxice, vor scrie acolo cu rosu si portocaliu, iar nota va scadea)

| Rockzstar explică (pentru dullcat):

Mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
| Victoriaaaa29 a răspuns:

Incearca aici: https://ochiipeea.com/corectoare-pentru-a-acoperi-cearcanele-si-petele/
Eu am reusit sa gasesc aici un concelear bun pentru mine.