| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog o idee cum sa ma tund.am parul lung(aproape pana la fund), saten, putin filat si cu breton care a crescut destul de lung mai jos de barbie(il port prins cu o agrafa), am fruntea mica si fata ovala.as vrea sa fac schimbare dar sa nu ii iau prea mult din lungime! bretonul sa il tund pe-o parte in scari sau pana la sprancene drept si des? si parul tot in scari? pls help

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Imi imaginez ca ai un par tare frumos si de aceea ar fi pacat sa nu il ingrijesti asa cum merita. Sper ca ii tunzi in fiecare luna varfurile despicate si ca il rasfeti saptamanal cu o masca hidratanta. Pentru cele mai noi idei de tunsori si coafuri acceseaza linkul: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Spor in toate sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu cred ca bretonul sa ti-l tunzi pana la sprancene si des si parul mai i-ai din lungime si prinde-l in coada impletita sau coada de cal si app daca ii mai iei din lungime v-a fii mai usor de ingrijit.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm eu stiu... sa il indrepti cu placa ca e carliontat big grin

| Oana00onutza a răspuns:

Pai eu as zice ceva gen un breton intr-o parte in scari (si mai depinde de varsta)si parul sa til tunzi pana la ureche si api sa til indreptzi cu placa (asa il am si eu si aveam parul la fel ca tine!)

| Star5doll a răspuns:

Tu trebuie sa fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prostooooooooooooooooooooooooo!