| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Deci problema mea este urmatoarea:am facut marea prostie sa ma tund cu breton drept! Acum am parul pana putin peste umeri si cu bretonul (care-l tin intr-o parte) ca a cam crescut! Si ma gandeam sa astept sa-mi creasca bretonul aproape pana la umeri si sa ma duc apoi sa ma tund in scari sa nu se mai observe. E o idee buna? Sau daca nu ce idei aveti voi? Please help :*

Multumesc

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa profiti pana iti creste mai mult bretonul si sa mai tai putin si sa-ti faci un breton asimetric care o sa arate mai bine dat intr-o parte sau sa-ti faci altfel de carare intr-o parte si o sa arate foarte bine cu bretonul ala
ceva de genul
http://3.bp.blogspot.com/......gs+(8).jpg
http://i.huffpost.com/gen/1091390/thumbs/o-GROWING-OUT-BANGS-570.jpg? 5
dar sa-ti mai faci niste franjuri in parti si in felul asta creste mai frumos.O sa stie coafeza cum sa te faca...

| neutrino a răspuns:

Ai facut dupa cum ai gandit tu si a iesit prost. Acum este timpul sa ceri parerea altora, dar nu a gurii lumii.