| BlaxxMee a întrebat:

happy
Dati-mi va rog link-uri cu site-uri unde pot gasi talismane si amulete... sa fie din piatra talismanul/amuleta happy

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Crezi in talismane? Prostii,sint idolatre care foloseau paganii! Mai bine sa iei o cruciulita sfintita de la biserica si puterea rugaciunii are efectul pentru sanatate,spor,liniste si caldura in suflet! Iti recomand sa procuri de la biserica,, TALISMANUL DOMNULUI" sau,, EPISTOLA DOMNULUI NOSTRU IISUS HRISTOS" sau,, VISUL MAICII DOMNULUI" citesti in fiecare zi si le porti in buzunar, mai ales la buzunarul de pe piept si sa ai asupra ta o iconita sfintita! Maulta sanatate si bafta!

| Lilik99 a răspuns:

Poftim aici http://www.talismane-amulete.ro/ :D:D