| anonim_2270 a întrebat:

dau funda! daca intru la liceeul economic Virgil Madgearu ce facultate pot sa fac dupa aia si c meserie pot sa am? mersi.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa faci orice facultate, sigur ca este mai usor o facultate in domeniul economic si sa devii economist, o profesie foarte buna, mereu cautata si cu care poti sa ocupi multe functii. Succes si numai bine!

| Balonash_6308 a răspuns:

Eu sunt la Virgil Madgearu tongue
Poti sa faci facultatea de contabilitate si ca si meserie poti fi contabila... asta daca intri la economie