| elizadumitru a întrebat:

dau funda pentru un raspuns care sa`mi foloseasca. stie cineva care este taxa de livrare de pe site-ul PPT? :*

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Costul transportului difera in functie de localitatea in care locuiti, precum si de greutatea produselor comandate, dupa cum urmeaza:

- in Bucuresti tariful este de 13 lei pentru primul kilogram, la care se adauga cate 1 leu pentru fiecare kilogram suplimentar inceput;
- in 2550 de localitati* din Romania tariful este de 17 lei pentru primul kilogram, la care se adauga 1 leu pentru fiecare kilogram suplimentar inceput;
- in restul localitatilor* din Romania tariful este de 21 lei pentru primul kilogram, la care se adauga 1 leu pentru fiecare kilogram inceput.
*Puteti afla care sunt localitatile din zona tarifara 1 sau 2, contactand Contact Center Cargus la numarul 021 9330 pentru Bucuresti, 021 9282 pentru Provincie sau contact@cargus.ro.
Sursa:www.ppt.ro
Funda?:)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Erau greu sa citesti pe site nu?

http://www.ppt.ro/Ajutor#Cat ma costa livrarea produselor?

| Public22 a răspuns:

Pentru tine e gratis iubire!