| Maddiee15 a întrebat:

Cat e taxa de livrare la site-ul paperoffice.ro? VOT+FUNDA! repede va rog!

Răspuns Câştigător
| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Costurile legate de transport revin cumparatorului la comenzi sub valoarea de 100 lei (TVA inclus) taxa este de 10 RON (TVA inclus).
http://www.paperoffice.ro/cum-se-livreaza

| Maddiee15 explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Iti multumesc foarte mult.dar daca m-am razgandit si vreau sa comand de pe schoolfriendly.ro,este aceeasi taxa de doar 10 ron?(sunt din judetul sibiu)

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru Maddiee15):

Toate livrarile sunt GRATUITE pentru comenzi mai mari de 250 de lei cu TVA.

Pentru comenzi mai mici de 250 de lei fara TVA se achita o taxa de transport de 15 lei cu TVA.

Uite aici scrie jos la INFORMATII DESPRE LIVRARI : http://www.schoolfriendly.ro/content/cum-cumpar.html

| Maddiee15 explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Imi lasi id tau te rog sa vorbim mai multe? sa fiu ff sigura, te rog mult.aa da, ai si fundita+vot

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru Maddiee15):

Mai bine Facebook-ul ca pe mess nu prea mai intru

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru Maddiee15):

Sau putem sa vorbim si aici.imi trimiti mesaj

| Maddiee15 explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Facebook mai bine. da-mi linkul' si o sa iti dau cerere :*

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru Maddiee15):

Ti l-am trimis prin mesaj