| Dani_9445 a întrebat:

De ceva timp incep sa fiu complexata de gambele mele care sunt cam mari, as vrea sa port si eu pantaloni scurti sau fuste insa cand ma uit in oglinda renunt..am inaltime 164...merg la fitness de 3 ori pe saptamana. Ce imi recomandati pentru gambe subtiri? E urgent multumesc mult!

4 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Am gasit ceva. si sper sa iti fie de ajutor, nu am citit articolul dar m-am uitat prin comentarii... eu sper sa reusesti sa rezolvi ceva (ca tot spui ca ai probleme cu gambele) iar daca nu reusesti trebuie sa te accepti asa cum esti pentru ca nu esti singura cu gambele mai mari, groase...http://www.eva.ro/......-3303.html

| Bondarel99 a răspuns:

Cine ti-a spus ca sunt urate gambele putin mai groase? Poate doar ai impresia ca sunt groase, mai ales daca esti destul de slaba in restul corpului.
Unele fete isi fac implanturi de gambe(gen Ramona Gabor) si tu te plangi?
Daca vrei tu neaparat sa scapi de ele este practic imposibil daca ai si gleznele mao grosute prin sport, se pot corecta doar prin interventie chirurgicala.

| piTiCcu a răspuns:

Încearcă să alergi mult, o alimentaţie corectă şi bună. Pa, pa.

| MadaSweet18 a răspuns:

Poarta niste haine care sa-ti scoata in evidenta alte parti ale corpului, nu cred ca iesi pe strada si se uita cineva la gambele tale, sincer.