| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa folosesc bigu pentru a ma pensa ( in loc de penseta ) pentru ca dura mai putin. Puteti sa-mi spuneti alte metode, mai bune decat aceasta si decat penseta... va rog frumos! De la big a inceput sa mi se irite pielea din zona T happy... Multumesc! Fundita!

12 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Vai vai rolling on the floor cata prostie ai in capul ala?rolling on the floor

| dulcik a răspuns:

Incerca cu ceara sau cu ata dar cu ata te sfatuiesc sa te duci la o profesionista creste mai greu

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Dragul meu,se foloseste si penseta, si bigul, si ceara si ATA! cauta pe net draga Bishop

| Bishop a răspuns:

Cum sa te pensezi vere cu bigul? Ce, te razi, iti razi sprancenele?! Doamne...
Draga mea, nu te poti pensa decat cu penseta sti?!

| Ana a răspuns:

Am trait s-o aud si pe asta laughing dar nu e bine ce faci u, foloseste penseta nu bigul.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Sfat: Ramai la penseta!

| Beiibby a răspuns:

Wow...Cine te-a sfatuit sa te "pensezi" cu bigul? :-o:-o alte metode nu prea cred ca sunt :p ramai la penseta si nu mai face prostia cu bigu'

| rabbit a răspuns:

Nu folosi bigul deoarece iti creste mai repede parul, mai negru si mai des happy mai bine folosesti penseta big grin

| doxxolino a răspuns:

Stii...nu inteleg de ce ai apelat la big.nici macar nu-mi pot imagina cum o faci. dar te sfatuiesc sa nu ma incerci.Adica mai bine cu penseta.Creste si mai greu :d

| Andr33a_7806 a răspuns:

Benzi de ceara rece pentru fata. Le poti gasi la farmacie. Cele de la Veet sunt bune happy.

| andii a răspuns:

Lasa bigu...
si penseta e buna si dc nu ai rabdare incerca cu ceara.
doare putin mai tare dar merita si nu o sa-ti mai creasca asa des
succeskiss

| oana_6313 a răspuns:

Cu ceara tongue sau cu epilatoru...