| AlinMilarez a întrebat:

De curand m-am tot uitat pe Youtube la customizarea papucilor, adica schimbarea semnului cu altul de alta culoare si chestii de genul, intrebarile mele sunt, de unde as putea sa achizitionez material textil si piele? Piele pentru semnele de la nike, vans, etc...si ce masina de cusut recomandati pentru asta? Si am mai vazut tot pe Youtube cineva cu o "masina" de cusut manuala, era ca o surubelnita sa zic asa. aveti idee ce e aia?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică tu ne intebi cum să contrafaci produse originale - dacă bine înțeleg?

| AlinMilarez explică (pentru sierra1):

Oarecum dar pentru mine nu pentru a le vinde. De exemplu port o pereche de papuci cateva luni si ma plictisesc de ea, in loc sa cumpar alta prefer sa fac ceva custom din ei. Acum de exemplu am o pereche de nike uri complet negre doar cu talpa alba, si as vrea sa le fac si semnul alb si sa le pun sireturi albe si vor arata ca unii noi, nu mai dau 600 ron pe alta pereche.