| andreeiutzzza a întrebat:

de curand m-am vopsit bruneta si nu-mi mai place culoarea as vrea sa revin la culoarea mea naturala saten.Stiti cumva vreun produs cosmetic pentru decolorarea parului sau ceva masti naturale?

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Hei, daca nu ai facut pana acum vreo magarie cumpara-ti solutie decapanta de la bess cu 75lei si obti culorarea ta naturala happy solutia dizolva pigmentu de vopsea

2 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Din cate stiu nu poti sa-l decolorezi la culoarea initiala, poti doar sa-l decolorezi si sa-l vopsesti in nuanta ta naturala. Sau poti astepta pana creste la loc :-)

| marinadanila a răspuns:

Pentru decolorarea parului poti incerca produsul profesional rusesc Color Off, de la Estel Profesional, nu contine amoniac, nu arde parul.Dar el decoloreaza DOAR PARUL VOPSIT, are si un miros puternic.Eu l- am gasit pe facebooc : Color off- decolorant pentru par fara amoniac. https://www.facebook.com/produseprofesionalerusesti/ sau la tel 0754921669.Costa 75 ron cutia