| Girl123girl a întrebat:

Culoarea mea naturala a parului este saten inchis. M-am vopsit roscata si nu-mi place deloooooc cum imi sta. Daca ma decolorez revin la culoarea naturala? :-s

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Daca te decolorezi devii portocalie in cel mai bun caz. Poate nu te-ai obisnuit cu culoarea mai stai putin si daca tot nu te impaci vopsestete cu o culoare mai inchisa saten inchis

| alexandra2078 a răspuns:

Acum depinde, daca te-ai vopsit cu nuantator, culoarea va redeveni in cateva saptamani saten, dar daca te-ai vopsit permanent si vrei sa ti-l decolorezi vei deveni blonda happy

| Csandraa a răspuns:

Nu, daca te decolorezi devii blonda, ar trebui sa te vopsesti cu o noanta de saten inchis pentru a reveni la culoarea naturala.