| Andra4862 a întrebat:

Buna! De o bucată de timp, pe fata mea imi iesa foarte foarte foarte foarte multe coșuri. Stiti ce sa fac ca sa nu mai am așa de multe?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti face orice, insa daca este pe fond hormonal, asa cum este normal, firesc la orice adolescent, poti doar s-o tii un pic sub control, nu s-o faci sa dispara. In acest sens intelept e sa faci o vizita la medicul dermatolog.

| Alexm333 a răspuns:

Trebuie mai intai sa renunti la dulciuri si sa mananci mai multe legume. la fel niciun suc. doar apa; alex_nb93@yahoo.com pentru detalii